Komenda Powiatowa Policji w Wieluniu

Aktualności

Najczęściej czytane

 1. We wrześniu odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa

  We wrześniu 2016 roku w województwie łódzkim ruszy program Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Każdy mieszkaniec naszego regionu będzie mógł sam zadbać o bezpieczeństwo. Zareagować na zagrożenia i podzielić się spostrzeżeniami. Będzie można sprawdzić czy w Twojej okolicy jest bezpiecznie. Możesz mieć na to wpływ. We wrześniu odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. To innowacyjne narzędzie w rękach wieluńskiej policji będzie służyć poprawie bezpieczeństwa mieszkańców.

 2. Wypadek w Kadłubie

  Policjanci pod nadzorem wieluńskiej prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 6 lipca 2016 roku w miejscowości Kadłub.

 3. Tragiczny wypadek w Kochlewie

  Policjanci pod nadzorem wieluńskiej prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 23 lipca 2016 roku w miejscowości Kochlew gm. Wierzchlas.

 4. Zatrzymany złodziej pieniędzy

  Wieluńscy policjanci zatrzymali 27-latka, który od lipca do sierpnia 2016 roku skradł z biura warsztatu samochodowego, w którym był zatrudniony pieniądze w łącznej kwocie 7500 zł. Funkcjonariusze odzyskali również część skradzionej gotówki

 5. Policjanci po służbie zatrzymali pijanego kierowcę

  Policjanci z komisariatu w Osjakowie wracając po zakończonej służbie do domu zatrzymali 19 – letniego mieszkańca Wielunia, który mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie kierował fiatem punto po krajowej 74.

 6. Zgubił portfel z marihuaną

  Policjanci z Komisariatu w Białej w trakcie przeszukania u 22 – letniego mieszkańca powiatu wieluńskiego znaleźli marihuanę. Grozi mu do 3 lat pozbawiania wolności.

 7. Zatrzymany złodziej roweru

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego wieluńskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który w lipcu tego roku ukradł rower górski z prywatnej posesji. Odzyskany jednoślad powróci do właściciela, a sprawcy grozi do 5 lat więzienia.

 8. 16-letni kierujący vw doprowadził do kolizji

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego wieluńskiej komendy ustalili, że 16-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego 3 sierpnia 2016 roku w Wieluniu na ulicy Powstańców 1863r. kierując bez uprawnień vw golfem spowodował kolizję, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia.

 9. Ostatni weekend wakacji 2016

  Przed nami ostatni wakacyjny weekend, który jak co roku stanie pod znakiem powrotów z wypoczynku. Kierowcy powinni spodziewać się wzmożonych kontroli policyjnych na trasach i w miejscach szczególnie niebezpiecznych. Apelujemy do wszystkich powracających z wakacji o rozsądek podczas jazdy, bo tylko on jest gwarantem bezpiecznego dotarcia do celu. W ubiegłym roku, w dniach od 28 do 30 sierpnia 2015 roku na terenie województwa łódzkiego doszło do 29 wypadków drogowych, w których rannych zostało 38 osób, na szczęście nikt nie zginął. Funkcjonariusze interweniowali przy 163 kolizjach. W trakcie licznych kontroli zatrzymali 58 nietrzeźwych kierujących.

 10. Policjanci ustalili kierowcę audi, który w uciekł z miejsca kolizji

  Policjanci z wieluńskiej komendy ustalili, że to 26 – letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego 30 lipca 2016 roku, kierując audi spowodował kolizję, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia.

Linki

Tagi

bepieczna woda bezpieczne wakacje narkotyki kolizja święto policji list gończy PaT Osoby Zaginione ruch drogowy ćwiczenia sztabowe dopalacze wypadek mapa zagrożeń długi weekend antyterroryzm