Komenda Powiatowa Policji w Wieluniu

Aktualności

Najczęściej czytane

 1. Wypadek w Kadłubie

  Policjanci pod nadzorem wieluńskiej prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 6 lipca 2016 roku w miejscowości Kadłub.

 2. We wrześniu odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa

  We wrześniu 2016 roku w województwie łódzkim ruszy program Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Każdy mieszkaniec naszego regionu będzie mógł sam zadbać o bezpieczeństwo. Zareagować na zagrożenia i podzielić się spostrzeżeniami. Będzie można sprawdzić czy w Twojej okolicy jest bezpiecznie. Możesz mieć na to wpływ. We wrześniu odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. To innowacyjne narzędzie w rękach wieluńskiej policji będzie służyć poprawie bezpieczeństwa mieszkańców.

 3. Tragiczny wypadek w Kochlewie

  Policjanci pod nadzorem wieluńskiej prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 23 lipca 2016 roku w miejscowości Kochlew gm. Wierzchlas.

 4. Policjanci po służbie zatrzymali pijanego kierowcę

  Policjanci z komisariatu w Osjakowie wracając po zakończonej służbie do domu zatrzymali 19 – letniego mieszkańca Wielunia, który mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie kierował fiatem punto po krajowej 74.

 5. Zgubił portfel z marihuaną

  Policjanci z Komisariatu w Białej w trakcie przeszukania u 22 – letniego mieszkańca powiatu wieluńskiego znaleźli marihuanę. Grozi mu do 3 lat pozbawiania wolności.

 6. 16-letni kierujący vw doprowadził do kolizji

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego wieluńskiej komendy ustalili, że 16-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego 3 sierpnia 2016 roku w Wieluniu na ulicy Powstańców 1863r. kierując bez uprawnień vw golfem spowodował kolizję, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia.

 7. Zatrzymany złodziej roweru

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego wieluńskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który w lipcu tego roku ukradł rower górski z prywatnej posesji. Odzyskany jednoślad powróci do właściciela, a sprawcy grozi do 5 lat więzienia.

 8. Sierpniowy Weekend 2016 na drogach

  Przed nami długi sierpniowy weekend. Duża grupa zmotoryzowanych osób wyruszy w podróż. Tradycyjnie nad bezpieczeństwem na drogach województwa łódzkiego będą czuwali policjanci. W dniach 12-15 sierpnia funkcjonariusze w nieoznakowanych radiowozach z wideorejestratorami, wyposażeni w ręczne mierniki prędkości i urządzenia do badania stanu trzeźwości będą kontrolować kierujących.

 9. Kierował tirem na podwójnym gazie

  2 sierpnia 2016 roku policjanci z wieluńskiej drogówki na krajowej 74 zatrzymali 31-letniego mieszkańca powiatu łukowskiego, który kierował ciężarowym manem pod wpływem alkoholu.

 10. Policjanci ustalili kierowcę audi, który w uciekł z miejsca kolizji

  Policjanci z wieluńskiej komendy ustalili, że to 26 – letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego 30 lipca 2016 roku, kierując audi spowodował kolizję, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia.

Linki

Tagi

długi weekend Osoby Zaginione ruch drogowy bepieczna woda dopalacze mapa zagrożeń kolizja list gończy antyterroryzm ćwiczenia sztabowe święto policji PaT wypadek narkotyki bezpieczne wakacje