Komenda Powiatowa Policji w Wieluniu

rekrutacja

Aktualności

Zobacz SPOT
Mapa zagrożeń
Dzielnicowy bliżej nas
SISI- pogromczyni nudy!
Zgłoś przestępstwo lub wykroczenie online

Najczęściej czytane

 1. Policjanci zabezpieczyli ponad 39 kilogramów środków psychotropowych

  Ustalenia wieluńskich kryminalnych oraz policjantów z KWP w Łodzi zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej przyniosły rezultaty. Śledztwo prowadzone przez Prokuraturę Okręgową w Sieradzu dotyczy dystrybucji środków odurzających na szeroką skalę. Zatrzymano 4 osoby związane z narkotykowym procederem. Podczas przeszukań zabezpieczono łącznie ponad 39 kilogramów środków psychotropowych i 350 gramów marihuany. Wobec dwójki z zatrzymanych sąd zastosował tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy. Za wprowadzanie do obrotu znacznych ilości środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

 2. Śmiertelny wypadek w Białej

  Policjanci z Komisariatu Policji w Białej pod nadzorem wieluńskiej prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 18 września 2016 roku w m. Biała Kopiec.

 3. Śmiertelne potrącenie pieszego

  Policjanci z komisariatu w Białej pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło na DK-74 w miejscowości Biała Parcela. Poszkodowany 46-letni pieszy z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala, gdzie pomimo wysiłków lekarzy zmarł po kilku godzinach.

 4. Tragiczny wypadek

  Wieluńscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego w miejscowości Kamionka w gminie Pątnów, w którym zginął 29- letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach.

 5. Śmiertelny wypadek w Wieluniu. Nie żyje 31- letni kierowca forda

  Wieluńscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło 29 czerwca 2020 roku w Wieluniu na ul. Wojska Polskiego. 31- letni kierowca forda z ciężkimi obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala, gdzie pomimo udzielonej mu pomocy medycznej zmarł po kilku godzinach.

 6. Tragiczny wypadek w miejscowości Wygoda gm. Skomlin

  Policjanci z komisariatu w Białej ,pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu , wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Wygoda gm. Skomlin. W wypadku śmierć poniósł 25- letni kierowca bmw. Policjanci apelują o ostrożność na drodze i stosowanie się do podstawowych zasad bezpieczeństwa.

 7. Mały Człowiek - Wielka sprawa. Policjanci włączyli się w akcję #GaszynChallenge

  #GaszynChallenge to akcja strażaków ochotników z Gaszyna. W ramach wyzwania wystarczy zrobić 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorego na SMA Wojtusia Howisa z Galewic lub w łatwiejszej wersji nie zrobić pompek ale wpłacić minimum 10 zł. Każdy, kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne przynajmniej 3 osoby, które mają 48 godzin na wykonanie zadania. Rękawice podjęli również nominowani wieluńscy policjanci a wszystko na leczenie chorego malucha.

 8. Handlowała podrobionym towarem

  Wieluńscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą zatrzymali 28-letnią kobietę, która na targowisku w Wieluniu handlowała odzieżą i obuwiem z podrobionymi znakami towarowymi znanych światowych marek. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 400 podróbek.

 9. Sisi na wakacjach

  Cześć pogromcy nudy! Skończył się rok szkolny i w końcu mamy WAKACJE! Wy też je tak uwielbiacie jak ja? Już się nie mogę doczekać kiedy pojadę nad wodę! Tylko co ze sobą zabrać? Podpytam policjantów, którzy o tym jak się zachować na plaży i w wodzie wiedzą jak nikt! Zawołajcie też do oglądania swoich opiekunów - im też chcę szepnąć słówko ;) Ciekawi? To odpalajcie specjalny odcinek wakacyjny!

 10. Święto Policji 2017 w Wieluniu

  24 lipca 2017 roku policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu obchodzili Święto Policji oraz 98 rocznicę powstania Policji Państwowej. Uroczystości rozpoczęły się zaciągnięciem warty honorowej przy symbolicznej „Mogile Katyńskiej” na cmentarzu wieluńskim przy ul. 3 go Maja wystawionej przez Wydział Prewencji. Kierownictwo złożyło na "Mogile Katyńskiej" wiązankę kwiatów oddając hołd pomordowanym i poległym policjantom w trakcie II Wojny Światowej.

Linki

Tagi

dopalacze kolizja Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa nietrzeźwy kierujący bezpieczne wakacje bepieczna woda snajper list gończy wandale mapa zagrożeń bójka PaT narkotyki święto policji zatrzymanie poszukiwanego uprawa konopi wiatrówka obywatelskie ujęcie ruch drogowy przywłaszczenie chuligani nękanie podróbki uszkodzenie mienia pobicie rozbój znaki towarowe marihuana wypadek długi weekend paserstwo antyterroryzm znęcanie nad psem ćwiczenia sztabowe metaamfetamina Śmiertelny wypadek odblaski kradzież z włamaniem Osoby Zaginione wypadek śmiertelny kradzież
Dopalacze kradną życie
Tourist information
Zielona strefa
Ludzie to nie towar
Fotoprzestroga
Służba Cywilna