Komenda Powiatowa Policji w Wieluniu

Aktualności

Najczęściej czytane

 1. Wypadek w Kadłubie

  Policjanci pod nadzorem wieluńskiej prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 6 lipca 2016 roku w miejscowości Kadłub.

 2. We wrześniu odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa

  We wrześniu 2016 roku w województwie łódzkim ruszy program Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Każdy mieszkaniec naszego regionu będzie mógł sam zadbać o bezpieczeństwo. Zareagować na zagrożenia i podzielić się spostrzeżeniami. Będzie można sprawdzić czy w Twojej okolicy jest bezpiecznie. Możesz mieć na to wpływ. We wrześniu odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. To innowacyjne narzędzie w rękach wieluńskiej policji będzie służyć poprawie bezpieczeństwa mieszkańców.

 3. Tragiczny wypadek w Kochlewie

  Policjanci pod nadzorem wieluńskiej prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 23 lipca 2016 roku w miejscowości Kochlew gm. Wierzchlas.

 4. Policjanci po służbie zatrzymali pijanego kierowcę

  Policjanci z komisariatu w Osjakowie wracając po zakończonej służbie do domu zatrzymali 19 – letniego mieszkańca Wielunia, który mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie kierował fiatem punto po krajowej 74.

 5. Zgubił portfel z marihuaną

  Policjanci z Komisariatu w Białej w trakcie przeszukania u 22 – letniego mieszkańca powiatu wieluńskiego znaleźli marihuanę. Grozi mu do 3 lat pozbawiania wolności.

 6. 16-letni kierujący vw doprowadził do kolizji

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego wieluńskiej komendy ustalili, że 16-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego 3 sierpnia 2016 roku w Wieluniu na ulicy Powstańców 1863r. kierując bez uprawnień vw golfem spowodował kolizję, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia.

 7. Zatrzymany złodziej roweru

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego wieluńskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który w lipcu tego roku ukradł rower górski z prywatnej posesji. Odzyskany jednoślad powróci do właściciela, a sprawcy grozi do 5 lat więzienia.

 8. Kierował tirem na podwójnym gazie

  2 sierpnia 2016 roku policjanci z wieluńskiej drogówki na krajowej 74 zatrzymali 31-letniego mieszkańca powiatu łukowskiego, który kierował ciężarowym manem pod wpływem alkoholu.

 9. Policjanci ustalili kierowcę audi, który w uciekł z miejsca kolizji

  Policjanci z wieluńskiej komendy ustalili, że to 26 – letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego 30 lipca 2016 roku, kierując audi spowodował kolizję, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia.

 10. Sierpniowy Weekend 2016 na drogach

  Przed nami długi sierpniowy weekend. Duża grupa zmotoryzowanych osób wyruszy w podróż. Tradycyjnie nad bezpieczeństwem na drogach województwa łódzkiego będą czuwali policjanci. W dniach 12-15 sierpnia funkcjonariusze w nieoznakowanych radiowozach z wideorejestratorami, wyposażeni w ręczne mierniki prędkości i urządzenia do badania stanu trzeźwości będą kontrolować kierujących.

Linki

Tagi

ruch drogowy mapa zagrożeń kolizja bepieczna woda bezpieczne wakacje święto policji ćwiczenia sztabowe narkotyki antyterroryzm Osoby Zaginione długi weekend dopalacze PaT list gończy wypadek